• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci zadebiutował zwiastun polskiego filmu gangsterskiego Totem. Jego premiera miała miejsce na profilu rapera Soboty w serwisie Facebook. Film trafi do kin 24 listopada.

Twórcy chwalą się, że jest to nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości, a w wielu rolach występują grający „samych siebie” prawdziwi przestępcy i gangsterzy. Jakub Charon, reżyser Totemu, opisuje film następująco: 

Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać.

 
TOTEM oficjalny zwiastun

Kochani, specjalnie dla Was, po raz pierwszy w sieci – wyczekiwany zwiastun filmu TOTEM – projekcie, w którym miałem okazję zagrać jedną z głównych ról. Całość do zobaczenia w kinach od 24 listopada. Wbijajcie na fanpage TOTEM! Essa! Podziękowania dla Jakub Charon, Lightcraft, Kino Świat, Stoprocent! Niedługo też wyjdzie książka o tym samym tytule!

Opublikowany przez Sobota na 31 października 2017

W obsadzie znaleźli się: Karol Bernacki, raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, członek zespołu „Gang Albanii” i zawodnik KSW – Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda. Reżyserii podjął się Jakub Charon – debiutujący w fabule autor krótkometrażowego obrazu Skupienie.

Zobacz również: Kobiety mafii - plakat oraz opis fabuły nowego filmu  Patryka Vegi

Opis dystrybutora: Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia i zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej  walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

totem poster filmfot. materiały prasowe

W sieci dostępny jest również materiał z making of teledysku promującego Totem, w którym o filmie wypowiadają się osoby wcielające się w postaci z filmu oraz reżyser.

Totem został wyprodukowany przez firmę Lightcraft, która wzięła udział w powstaniu takich filmów jak: Ostatnia rodzina, Carte Blanche, Jeziorak i Róża.

Źródło:  facebook.com/filmtotem; kinoświat.pl / ilustracja wprowadzenia: kadr z Making of teledysku promującego film "TOTEM"

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.