• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Po swoim udanym remake'u Księgi Dżungli Jon Favreau idzie za ciosem, biorąc się za bodaj jeszcze większą disneyowską klasykę - Króla Lwa! Czego by nie powiedzieć, obsada w filmie ma prawo robić wrażenie. Starczy powiedzieć, że Nalę - lwią towarzyszkę zabaw, a następnie miłość głównego bohatera Simby - odegra sama Beyonce. 

Zjednoczenie tak wspaniałej obsady, by stworzyć nową wersję ponadczasowej historii to marzenie każdego reżysera - stwierdził Favreau.

A oto pełna obsada widowiska:

Jak widać, reszta postaci również ma dość ciekawych odtwórców. Szczególnie cieszy chyba obecność Jamesa Earla Jonesa w roli ojca Simby Mufasy; Donalda Glovera jako jego pierworodnego; Chiwetela Ejiofora, który odegra arcyważne kwestie czarnego charakteru - Skazy; a także Setha Rogena, jak mało kto pasującego do persony rubasznego guźca Pumby.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.