Gwiazdorska obsada nowej wersji Króla Lwa ujawniona! Beyonce jako Nala!

Po swoim udanym remake’u Księgi Dżungli Jon Favreau idzie za ciosem, biorąc się za bodaj jeszcze większą disneyowską klasykę – Króla Lwa! Czego by nie powiedzieć, obsada w filmie ma prawo robić wrażenie. Starczy powiedzieć, że Nalę – lwią towarzyszkę zabaw, a następnie miłość głównego bohatera Simby – odegra sama Beyonce. 

Zjednoczenie tak wspaniałej obsady, by stworzyć nową wersję ponadczasowej historii to marzenie każdego reżysera – stwierdził Favreau.

A oto pełna obsada widowiska:

Jak widać, reszta postaci również ma dość ciekawych odtwórców. Szczególnie cieszy chyba obecność Jamesa Earla Jonesa w roli ojca Simby Mufasy; Donalda Glovera jako jego pierworodnego; Chiwetela Ejiofora, który odegra arcyważne kwestie czarnego charakteru – Skazy; a także Setha Rogena, jak mało kto pasującego do persony rubasznego guźca Pumby.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?