• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kolejną część przygód niesfornych Minionków, Gru, Dru i Minionki już 6 listopada będzie można kupić w salonach empik. Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za wszystkie przygody Minionków, ale także Sekretne życie zwierzaków domowych oraz SING.

Z tej okazji Filmostrada zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w empiku Arkadia 6. listopada o 18:00!  W spotkaniu udział wezmą Mikołaj Cieślak i Robert Górski z kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju, których usłyszeć możemy w polskiej wersji językowej animacji. Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej — największego wroga Gru. W roli brata bliźniaka Gru - Dru usłyszymy Mikołaja Cieślaka.

Będzie to idealna okazja do porozmawiania o tym, jak wygląda proces podkładania głosów w animacjach, a także otrzymania podpisanego plakatu czy zdobycia podpisu na wydaniu specjalnym filmu. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Info prasowe | Ilustracja główna: Universal

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.