• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące nowego dzieła Quentina Taratino, który opowie o największej zbrodni sekty Charlesa Mansona - zabójstwie ciężarnej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Film nie ma jeszcze tytułu, ale jego scenariusz jest już skończony i po aferze dotyczącej Harveya Weinsteina, studia walczą o nowy projekt Quentina. Dotąd własnie firmy Weinsteina, najpierw Miramax, potem Weinstein Company współpracowały z reżyserem od czasów Wściekłych Psów

Fot. mat. prasowe

Wcześniej mówiło się o plotkach. Teraz całkiem szanowne grano aktorów w składzie: Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Samuel L. Jackson, Brad Pitt. Jeśli chodzi o panów, nie wiadomo, jakie role otrzymają, za to, jeśli Margot przystanie na propozycję Quentina, najprawdopodobniej trafi jej się rola samej Sharon Tate. Budżet filmu ma sięgnąć około 100 milionów dolarów i jego produkcja ma się rozpocząć w następnym roku. Szacowana premiera to 2019 rok. Teraz czekamy z niecierpliwością na poznanie jej tytułu!

Źródło: maxim.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.