• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nowy rozdział w uniwersum Gwiezdnych Wojen obfituje w rozliczne kontrowersje i zdecydowanie daleki jest od jednomyślnego uwielbienia ze strony fanów sagi. Nie da się jednak przecenić potencjału komercyjnego, jaki tkwi w tym stale rozrastającym się (a czasem resetowanym) świecie. 

Tego samego zdania jest ewidentnie Kathleen Kennedy i spółka. Sama zainteresowana tak oto skomentowała przyszłość Gwiezdnych Wojen:

Już teraz debatujemy nad przyszłością historii Gwiezdnych Wojen, analizując dokąd mogą nas one zabrać w przeciągu następnych 10 lat. W grę oczywiście wchodzą losy nowych bohaterów po IX części - takich jak Rey, Poe, Finn czy BB-8 - ale poza tym staramy się szukać możliwości współpracy z ludźmi, którzy chcą nas zabrać w zupełnie nowe miejsca. I to również jest niezwykle ekscytujące, zważywszy na to, jak daleko, daleko może nas jeszcze ponieść niezmierzona galaktyka. Możliwości są nieograniczone.

fot. materiały prasowe

Poza wielką frajdą dla sympatyków świeżej wizji uniwersum, nawet więksi sceptycy mogą zatem wyciągnąć jakąś pozytywną myśl: eksplorowanie gwiezdnowojennej rzeczywistości nie zakończy się ani dziś, ani jutro, i czasu na doskonalenie tudzież (w końcu to musi nastąpić!) wprowadzanie zupełnie nowych pomysłów jest aż nadto, by cokolwiek im się spodobało.

Źródło: syfy.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.