• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Chociaż w Polsce film Thor: Ragnarok możemy oglądać już od tygodnia, to w Stanach Zjednoczonych premierę ma on dopiero dzisiaj. Z okazji debiutu w USA Marvel zaprezentował nową zapowiedź produkcji, w której chwali się wyśmienitymi recenzjami oraz uznaje nowe przygody Thora za najlepiej oceniony tytuł w historii studia. 

Zobacz również: Recenzja Thor: Ragnarok

Jeśli za kryterium przyjmiemy w tej kwestii portal Rotten Tomatoes to oczywiście Marvel ma rację! Thor: Ragnarok zdobył tu odznakę świeżości osiągając wynik aż 94% pozytywnych recenzji czyli tyle samo co Iron Man z 2008 roku. W historii filmów o superbohaterach jeszcze żaden film nie przekroczył tego wyniku! Na równi z nowym Thorem i Iron Manem znajdują się Spider-Man 2 i Mroczny Rycerz.

Źródło: Twitter | Ilustracja główna: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.