• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

We wrześniu pokazaliśmy Wam pierwsze zdjęcia z planu Avengers 4 z udziałem Kapitan Marvel, dziś portal Just Jared opublikował nowe fotosy zza kulis z udziałem Lokiego i Thora! Pełną galerię możecie zobaczyć pod TYM linkiem. Uwaga na małe spoilery!

Zobacz również: Hawkeye stanie się Roninem? Nowy superbohater w Avengers 4!

Na przedstawionych zdjęciach możemy zobaczyć wcielającego się w Lokiego Toma Hiddlestona oraz Chrisa Hemswortha w roli Thora. Bohater ubrany jest w zieloną szatę oraz "kaganiec" z którym kojarzyć możemy go z finału pierwszej części Avengers, Thora znów widzimy ze starą fryzurą i młotem. Jak widać w filmie pojawi się scena retrospekcji będąca rozszerzeniem tej przedstawionej w filmie z 2012 roku.

Źródło: CBM, Just Jared / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.