• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Utalentowany gwiazdor, którego widzieliśmy niedawno w sequelu Kingsmana, miał już do czynienia z kinem superhero, choć owo doświadczenie z pewnością nie może być uznane za udane. Jego Sinestro w Green Lanternie (z komiksów mentor głównego bohatera, a potem jego arcywróg) z pewnością nie był jedną z przyczyn upadki produkcji, ale film zanotował tak fatalne opinie widzów i recenzje krytyków, że nawet nie zdążył rozwinąć swojej postaci do momentu, z którego była ona najlepiej znana (scena po napisach to była bardziej krótka ekspozycja aniżeli rozwój). Teraz jego niefart ze stajnią DC może się odmienić.

Strong jest bowiem w trakcie prowadzenia rozmów na temat swojej roli w Shazamie. Miałby on wcielić się w Doctora Sivanę - jednego z najczęstszych i najbardziej zajadłych przeciwników tytułowego herosa. W najnowszej historii z New 52 był on naukowcem, który szukając ratunku dla najbliższych porzucił zgłębianie nauki - która zawiodła jego oczekiwania - na rzecz magii. W pewnym momencie odszukał on wraz ze swoim zespołem coś, co uważał za grobowieć Black Adama. Jego twarz zdobiła potem blizna po błyskawicy, która również częściowo go oślepiła.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Shazam wybrany! Poznajcie aktora, który wcieli się w superbohatera!

Mark Strong znany jest z bardzo wielu różnorodnych wcieleń. Potrafi zagrać średniowiecznego łotra (Robin Hood), agenta wywiadu (Szpieg), gangstera (Rock'N'Rolla) czy sułtana (Czarne złoto). Myślicie, że będzie dobrym materiałem na przeciwnika Shazama?

Źródło: thewrap.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.