• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W amerykańskich mediach pojawiła się pogłoska, że Ron Howard podczas dokrętek stworzył Solo: A Star Wars Story praktycznie od nowa. Thandie Newton zaprzeczyła tej informacji.

W czerwcu bieżącego roku z powodu "różnic artystyczych" LucasFilm zwolnił duet reżyserski Phil Lord-Christopher Miller, a na ich miejsce zatrudniono zdobywcę Oscara Rona Howarda. Reżyser Apollo 13 i Wyścigu miał po prostu dokończyć film i nanieść niewielkie poprawki. Kilka dni temu podczas internetowej audycji The Resistance Broadcast, powołując się na anonimowe źródło z wewnątrz produkcji filmu, ujawniono rewelacje, jakoby Howard nakręcił Solo: A Star Wars Story na nowo. Według tych niepotwierdzonych informacji skala dokrętek okazała się na tyle znacząca, że podobno powtórnie nakręcono 80 procent filmu, a budżet produkcji uległ podwojeniu.

Zobacz również: Lucasfilm zamówiło lekcje aktorstwa dla odtwórcy roli Hana Solo 

Thandie Newton, aktorka wcielająca się w jedną z ról w filmie oraz biorąca udział w dokrętkach, odniosła się do tych pogłosek podczas rozmowy z Entertainment Weekly. Z jej perspektywy nie doszło do takich drastycznych zmian.

Pomijając początkowy szok i współczucie dla nich, że nie będą mogli dokończyć filmu, to ich praca jest tu w pełni zachowana. 90% mojej pracy odbyłam z pierwszymi reżyserami. I zdecydowanie nie było tak, że "musimy zacząć od nowa i wszystko powtórzyć".

Solo: A Star Wars Story to drugi film z zapowiedzianej serii spin-off'ów Gwiezdnych wojen. Produkcja opowiadać będzie o młodym przemytniku Hanie Solo, a akcja rozgrywać będzie się, gdy Imperium jest w rozkwicie. W roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także: Emilia Clarke, Donald Glover, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge. Jeszcze nie wiadomo w jaką rolę wcieli się Thandie Newton. Scenariusz filmu napisali Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

Premiera wyznaczona została na 25 maja 2018.

Źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: twitter/RealRonHoward

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.