• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pamiętacie jeszcze o tym projekcie? Historia opowiadająca o wydarzeniach z rodzinnej planety Kal-Ela na dwa pokolenia przed jej zniszczeniem wciąż jest w produkcji. Właśnie teraz obsada projektu powiększyła się o dwa kolejne nazwiska.

Po pierwsze, Paula Malcolmson (Ray Donovan) zagra Charys, matriarchini Domu El, która będzie aktywnie pomagać synowi Seg-Elowi (który, przypominamy, jest dziadkiem Supermana) w walce z przeciwnościami. Drugą nową osobą jest gwiazda Demonów Da Vinci Blake Ritson. Przypadnie mu wcielenie się w Brainiaca - supernowoczesnego obcego androida, który w przyszłości - jak wiedzą fani komiksów i kreskówek - zostanie jednym z najpotężniejszych przeciwników, z jakimi kiedykolwiek zmierzy się Superman.

 fot. materiały prasowe

Zobacz również: Krypton - wiemy, kto wcieli się w mentora głównego bohatera!

Sprawy związane z zaplanowanym na 2018 rok serialem wydają się więc nabierać rumieńców. Trzeba przyznać, że ukazanie procesu powstawania z kolan jeszcze niewiele znaczącego Domu El może być interesujące. Sam fakt, że producentem wykonawczym oraz scenarzystą Kryptonu zostanie konrowersyjny David S. Goyer (ostatnio na spółkę z Chrisem Terrio popełnił scenariusz filmu Batman v Superman), może z kolei budzić pewne wątpliwości. Z drugiej strony można mieć nadzieję, że to będzie jaśniejsza strona jego portfolio, dołączając do np. jego współpracy z Christopherem Nolanem przy Batman - Początek.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.