Pitbull. Ostatni pies – znamy datę premiery. Nie będzie pojedynku z filmem Vegi

Ogłoszono oficjalną datę premiery najnowszego filmu sensacyjnego w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Pitbull. Ostatni pies trafi do kin 16 marca 2018 roku. Nie będzie więc bezpośredniego pojedynku nowego Pitbulla z „nieoficjalnym”, gdyż Kobiety mafii Patryka Vegi pojawią się na ekranach polskich kin trzy tygodnie wcześniej.

Doda opublikowała również na swoim Facebooku nowy zakulisowy kadr z filmu wraz z informacją o marcowej premierze:

 

Całkiem mili z twarzy ? na planie filmu Pitbull. Ostatni pies z reżyserem Władysławem Pasikowskim chwile przed … Przed czym? Zobaczycie juz w marcu 2018?

Opublikowany przez Doda na 3 listopada 2017

 

Zobacz również: Pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu Pitbull. Ostatni pies

W produkcji zobaczymy powracających do swoich ról z kultowego serialu: Marcina Dorocińskiego (Despero), Krzysztofa Stroińskiego (Metyl) oraz Rafała Mohra (Nielat/Quantico). Cezary Pazura wciela się w Gawrona, mafijnego bossa, a Dorota „Doda” Rabczewska zagra jego żonę Mirę. W obsadzie nowego Pitbulla znaleźli się również: Adam Woronowicz, Agnieszka Kawiorska, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. W małych rolach pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka. Producentem filmu jest Emil Stępień (Ent One).

Opis filmu: Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się we wrześniu 2017 roku.

Źródło: sporwkinie.blogspot.com / ilustracja wprowadzenia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor / Ent One Investments

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?