Liga sprawiedliwosci

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – nowy opis fabuły zdradza możliwą przyszłość Rey!

Uwaga: poniżej znajdują się twarde spoilery z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi! Czytasz na własną odpowiedzialność.

Jako że do premiery ósmego epizodu jednej z najpopularniejszych i najbardziej kasowych sag kinowych w historii został ledwie ponad miesiąc, kampania marketingowa megahitu zdaje się zwiększać tempo z niemal każdym tygodniem. Oficjalny zwiastun filmu – a przede wszystkim scena z Kylo Renem wyciągającym dłoń w kierunku Rey – stawia nowe pytanie, mianowicie czy świeżo upieczona protegowana samego Luke’a Skywalkera przejdzie na Ciemną Stronę Mocy. 

Jeżeli wierzyć japońskiemu streszczeniu, szanse na to są całkiem spore. Przekonajcie się zresztą sami. Oto opis fabuły, przetłumaczony pierwotnie z japońskiego na angielski przez użytkownika Tumblra o nicku Sakurau211:

Światło? Ciemność? Rey i Kylo, dwójka ludzi zdających się przemykać pomiędzy tymi skrajnościami; nowe, szokujące odkrycie ma na nas czekać w filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi!

Jakkolwiek świat był zszokowany, widząc Rey wyciągającą rękę w stronę Kylo Rena, Rey i Kylo będą musieli odpowiedzieć na pytanie „Światło czy Ciemność?”, gdy zostaną rzuceni w meandry Mocy i puszczeni przez nie w ruch.

Rey, która nawet jeśli w poprzedniej części Gwiezdnych Wojen przebudziła Moc, nosi znamiona bycia zagubioną i niepewną swej przyszłości; pytanie czy ciemność ją pochłonie… Kylo, zabójca Hana Solo, własnego ojca; czy ten drobny element światła, który gdzieś tkwi w jego sercu, będzie w stanie wyprzeć ciemność?

Te dwie postacie zdają się wspólnie rezonować; nie możemy oderwać od nich oczu!

Nie przegapcie kolei losów Rey i Kylo; dwójki ludzi, która rezonuje! 

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – międzynarodowy plakat zdradza rolę Rey?

Cokolwiek się wydarzy, jednego możemy być pewni: Rey i Kylo Ren przynajmniej na pewien czas w swoich relacjach przechodzą z etapu wzajemnej nienawiści do zrozumienia się na pewnej płaszczyźnie. Co zatem z tego wyniknie? Uważacie, że Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy? A może to ostatecznie Kylo zrozumie swoje błędy i powróci do tych, których zdradził?

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta