• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Chcecie wiedzieć, gdzie znajduje się obecnie Tom Hardy? A siedzi se, cziluje. Na planie Venoma. Jednak widać po nim nieludzkie zmęczenie, tak jakby złączył swój los z jakimś pozaziemskim organizmem... Jak widać Venom nie stanowi kuli u nogi wyłącznie Petera Parkera. Hardy, który z pełną świadomością ryzyka, jakie wiąże się z wejściem w kontakt z Symbiotem, podjął się odegrania roli naszego kosmicznego przyjaciela i już chyba tego żałuje. A w każdym razie na pewno chciałby nieco odsapnąć. I właśnie fotorelacją z tego wydarzenia podzielił się z nami oficjalny fanpejdż produkcji na Twitterze:

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy'ego pojawią się: Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Reid Scott i Scott Haze. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Ja · 5 miesięcy temu
    ,,Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela."

    WTF?! W jednej części zdania piszecie, że film jest w MCU, a w drugiej, że nie jest w tym uniwersum. Fak lodżik!

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.