Advertisement

Psychokinesis – pierwsze materiały promujące film reżysera Zombie Expressu

W sieci pojawiły się pierwsze materiały promujące Psychokinesis. Zaprezentowano plakat oraz zdjęcia z najnowszego filmu Yeon Sang-ho, którego świetny Zombie Express gościł w tym roku na ekranach polskich kin. Etap filmów o zombie w jego twórczości najwyraźniej dobiegł końca, bo teraz zaserwuje nam film o supermocach.

Film produkcji koreańskiej przedstawiany jest jako komedia superbohaterska. Jego fabuła przedstawia losy przeciętnego koreańskiego mężczyzny, który przez przypadek zyskuje nadprzyrodzone zdolności i postanowi użyć ich, gdy jego córka wpadnie w tarapaty.

Psychokinesis promują poniższe grafiki, na których zobaczyć można odtwórców głównych ról oraz wykorzystanie mocy przez protagonistę.

Zobacz również: „Lubię The Walking Dead” – wywiad z reżyserem Yeon Sang-ho

PSYCHOKINESIS

Psychokinesis fullsizephoto900329

Psychokinesis photo900323

psychokinesis poster yeon sang ho

W głównych rolach występują  Seung-ryong Ryu i Eun-kyung Shim. Ponadto w obsadzie znaleźli sięJung-min ParkMin-jae KimYu-mi JungSoo-jung Ye.

Zdjęcia do filmu trwały od kwietnia do sierpnia bieżącego roku. Premierę Psychokinesis zaplanowano na luty 2018 roku.

Źródło: hancinema.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?