• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Aquaman od dłuższego czasu kojarzony był z bohaterem dzierżącym trójząb podczas walki, tymczasem w Lidze sprawiedliwości będzie on posiadał włócznie zakończoną pięcioma zębami. Aktor wcielający się w postać w rozmowie z WSVN-TV w Miami, opowiedział o tym, dlaczego nie ma on w filmie klasycznej broni:

Nie nazwałbym go trójzębem. To pięcioząb. Nie określamy go w ten sposób w filmie, a gdy obejrzycie Aquamana spostrzeżecie, że tytułowy bohater będzie zmierzał po trójząb. Należy więc zaczekać na ten moment.

Co ciekawe, w komiksach trójząb, którym posługuje się Arthur Curry, jest jednym z Siedmiu Reliktów Atlantydy i określa się go mianem Trózęba Neptuna. Momoa ujawnia, że pięcioząb został podarowany Aquamanowi przez Merę (Amber Heard), by wspomógł go w walce, jaka go czeka w Lidze sprawiedliwości:

Nie jest jeszcze królem. Spogląda na Merę i mówi: "Muszę coś pożyczyć. Chcę byś wyświadczyła mi pewną przysługę". Wtedy ona podarowuje mu ten ekwipunek.

Zobacz również: Będzie scena po napisach Ligi Sprawiedliwości! Jason Momoa potwierdza!

Opis dystrybutora filmu: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera filmu już 17 listopada!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.