• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gdy wczoraj Internet obiegła informacja o potencjalnej sprzedaży 21st Century Fox, z miejsca stała się ona jednym z tematów numer jeden. Część osób szaleje z radości, część czeka spokojniej na werdykt, inni są zaniepokojeni. Do tej trzeciej grupy zaliczyć możemy Ryana Reynoldsa, który skomentował wydarzenie na Twitterze:

 

Zobacz również: The Walt Disney Company chce kupić większą część 21st Century Fox?

Nie są to bynajmniej objawy jakiejś nieuzasadnionej paniki. W drodze mamy przecież sequel Deadpoola. Po pierwsze, samo logistyczne przeniesienie tej historii do MCU graniczy z niemożliwością - przynajmniej tak wygląda to teraz, z czysto hipotetycznego punktu widzenia. Co jednak ważniejsze, zagrożona wydaje się kwestia pozostawienia kategorii R. Bo jeśli uniwersum studia Fox będzie należeć do Disneya, najemnik z niewyparzoną gębą może zostać ugrzeczniony nawet do PG-13, znając ich tendencje. Obyśmy jednak nie dożyli takich czasów. W końcu świat potrzebuje zarówno bezpiecznych Avengers, jak i mocne, wybijające się produkcje w rodzaju Logana i właśnie Deadpoola.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.