• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak dotąd prawie każdy film należący do DCEU spotyka się z bardzo mocną krytyką ze wszystkich stron. Do tych rzeczy, które w ogólnej opinii wyszły na dobre, należy m.in. cały film Wonder Woman, Alfred w wykonaniu Jeremy'ego Ironsa i... właśnie Batman, w którego wcielił się przeżywający drugą młodość Ben Affleck. Niestety, sam aktor nie jest pewien na dłuższą metę co do swojej przyszłości jako zamaskowany obrońca uciśnionych. 

W wywiadzie dla Extra został zapytany o to, ile razy odegrał już Batmana:

Cóż, jeśli liczyć występ w Legionie samobójców - trzy.

Na pytanie z kolei, czy będzie w stanie zagrać Mrocznego Rycerza co najmniej pięć razy, on niepewnie odparł:

Na razie jeszcze nie wiem. Zobaczymy, co będzie w przyszłości.

 

Zobacz również: Ben Affleck prostuje plotki na temat porzucenia roli Batmana | SDCC 2017

W przeszłości było sporo plotek związanych z zastąpieniem Afflecka w tej ikonicznej roli. Sam gwiazdor zapewnił na ostatnim Comic Conie, że jest zdeterminowany, by dalej pozostać jako Bruce Wayne, zaś reżyser Matt Reeves potwierdził, że na pewno zagra w tworzonym przez niego samodzielnym filmie o Batmanie. Co jednak będzie dalej - czas pokaże. Znamy już uczucie rollercoasteru informacyjnego, jaki potrafi nam zapewnić Warner Bros. ze swoimi filmami superhero, musimy więc przygotować się psychicznie na różne doniesienia, które mogą ulec potem zmianie.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 5 miesięcy temu
    Michael Keaton, Christian Bale - oni stworzyli wspaniałe kreacje Gacka. Mnie jednak najbardziej przekonuje Ben Affleck. Kiedyś w roli Mrocznego Rycerza, jeszcze przed Bale'em widziałem właśnie niego lub Josha Brolina. Dobrze się stało, że upłynęło trochę wody w Missouri nim stał się Bruce'm Wayne'm. Dojrzał pod względem aktorskim i wizualnym. Żal byłoby, gdyby teraz porzucił tę ikoniczną rolę, bo wg mnie, jest do niej stworzony.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.