Ben Affleck nie jest pewien, czy zagra Batmana więcej niż 5 razy

Jak dotąd prawie każdy film należący do DCEU spotyka się z bardzo mocną krytyką ze wszystkich stron. Do tych rzeczy, które w ogólnej opinii wyszły na dobre, należy m.in. cały film Wonder Woman, Alfred w wykonaniu Jeremy’ego Ironsa i… właśnie Batman, w którego wcielił się przeżywający drugą młodość Ben Affleck. Niestety, sam aktor nie jest pewien na dłuższą metę co do swojej przyszłości jako zamaskowany obrońca uciśnionych. 

W wywiadzie dla Extra został zapytany o to, ile razy odegrał już Batmana:

Cóż, jeśli liczyć występ w Legionie samobójców – trzy.

Na pytanie z kolei, czy będzie w stanie zagrać Mrocznego Rycerza co najmniej pięć razy, on niepewnie odparł:

Na razie jeszcze nie wiem. Zobaczymy, co będzie w przyszłości.

 

Zobacz również: Ben Affleck prostuje plotki na temat porzucenia roli Batmana | SDCC 2017

W przeszłości było sporo plotek związanych z zastąpieniem Afflecka w tej ikonicznej roli. Sam gwiazdor zapewnił na ostatnim Comic Conie, że jest zdeterminowany, by dalej pozostać jako Bruce Wayne, zaś reżyser Matt Reeves potwierdził, że na pewno zagra w tworzonym przez niego samodzielnym filmie o Batmanie. Co jednak będzie dalej – czas pokaże. Znamy już uczucie rollercoasteru informacyjnego, jaki potrafi nam zapewnić Warner Bros. ze swoimi filmami superhero, musimy więc przygotować się psychicznie na różne doniesienia, które mogą ulec potem zmianie.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?