• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Działające w kooperacji Hasbro i Machinima wypuścili właśnie zwiastun drugiej części cyfrowych przygód Transormerów. Oto on:

Druga część zaplanowanej trylogii przywróci znane i lubiane głosy, w tym Petera Cullena jako Optimusa Prime'a, Jude'a Nelsona jao Rodimusa Prime'a czy Jasona Davida Franka jako Emisariusza, wsparci przez nowe twarze - m.in. Abboya Trotta jako Wingblade'a, Jasona Marnochę w roli Megatrona czy Franka Todaro - Starscreama. Seria będzie miała 10 epizodów - po 11 minut każdy. Debiut przewidziany jest na 14 listopada.

Sequel Transformers: Combiner Worlds wyniesie wojnę Autobotów z Decepticonami na nowe wyżyny. Pojawią się ogromne Transformery zwane Tytanami, które przysporzą masę problemów. Gadziopodobny Decepticon o imieniu Trypticon przypuszcza frontalny atak na Cybertron, zaś Wingblade stara się przebudzić starożytnego sojusznika. Tak jak w przypadku części pierwszej, seria ma łączyć w sobie klimaty dla dzieci, z puszczaniem oka do starszych widzów. Czekamy!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.