• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Prezentujemy trailer najnowszego filmu Stevena Spielberga w doborowej obsadzie. Przypomnijmy, że w The Post zagrają między innymi takie gwiazdy jak Meryl Streep czy Tom Hanks, a obok nich zobaczymy też Sarę Paulson, Boba Odenkirka czy Bruce'a Greenwooda. Jest to pierwszy film, przy powstaniu którego Steven Spielberg współpracuje z Meryl Streep. Oczekiwania co do produkcji są przez to bardzo wysokie i oczywistym wydaje się, że film weźmie udział w wyścigu po nagrody Akademii.

 

 

Zobacz również: J.K. Simmons jest gotowy zagrać w nowym Spider-Manie!

Film opowie historię słynnego skandalu z 1971 roku, kiedy to redaktor The Washington Post (Hanks), Ben Bradlee oraz jedna z publicystek, Katharine Graham (Streep), postanowili wydać na światło dzienne Papiery z Pentagonu. Fragmenty owych dokumentów, które znalazły się w ich rękach dzięki analitykowi Danielowi Ellsbergowi pokazały społeczności amerykańskiej, że administracja Lyndona Johnsona okłamywała obywateli oraz kongres w sprawie zaangażowania sił zbrojnych USA w wojnę w Wietnamie, a rządy Nixona doprowadziły do jej spotęgowania.

Aby produkcja mogła się załapać na przyszłoroczne Oscary, produkcja zadebiutuje w USA już 22 grudnia 2017 roku, natomiast 12 stycznia 2018 roku zawita do kin w innych krajach.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu, 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.