• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną przygodę z ulubionymi bohaterami! Studio Disney•Pixar przedstawia ekscytującą kontynuację przebojowych „Aut”! Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, powraca, by raz jeszcze zachwycić widzów determinacją i błyskotliwym poczuciem humoru. Utrzymana w klimacie znakomitych „Aut” spektakularna animacja napędzana sercem i zabawą na najwyższych obrotach pojawi się na Blu-ray 3D™ , Blu-ray™ i DVD już 8 listopada.

Reżyserii „Aut 3” podjął się Brian Fee, który pracował jako storyboardzista przy dwóch poprzednich częściach wysokooktanowej serii. Scenariusz napisali Kiel Murray („Auta”), Bob Peterson („Odlot”, „Gdzie jest Nemo”) oraz Mike Rich („Niezwyciężony Secretariat”, „Debiutant”). Produkcją filmu zajęli się Kevin Reher („Dawno temu w trawie”, krótkometrażówka „La Luna”) oraz Andrea Warren (krótkometrażówka „Lawa”),  a producentem wykonawczym został John Lasseter, reżyser „Aut” i „Aut 2”. Muzykę skomponował nagrodzony dwoma Oscarami® Randy Newman („Toy Story 3”, „Auta”), natomiast piosenki stworzyli ZZ Ward oraz laureat Grammy® Dan Auerbach.

W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi: Piotr Adamczyk (Zygzak McQueen), Wiktoria Wolańska (Cruz Ramirez), Zdzisław Wardejn (Szpachel), Wojciech Malajkat (Sterling), Marian Opania (Złomek), Antoni Pawlicki (Jackson Sztorm), Piotr Gąsowski (Czesio), Artur Barciś (Luigi), Dorota Segda (Sally), Dorota Stalińska (mgr Felga), Anna Dereszowska (Natalia Pewna), Adam Ferency (Marek Marucha), Jerzy Kryszak (Ogórek), Franciszek Pieczka (Sam Ogon), Daniel Olbrychski (Wójt Hudson) i Krzysztof Kowalewski (Szeryf).

KTO JEST KIM W AUTACH 3

Zygzak McQueen to niepokonany mistrz wyścigów i pięciokrotny zdobywca Złotego Tłoka. Jednak zawodnicy nowej fali zagrażają jego karierze, podkopując nie tylko pozycję Zygzaka na torze, ale i jego pewność siebie. Zawzięta czerwona wyścigówka zrobi wszystko, by znów zająć pierwsze pole startowe, ale czy sama pasja do wyścigów wystarczy, by wrócić na szczyt i odzyskać pozycję lidera?

Cruz Ramirez ma najnowsze zdobycze techniki w małym wałku rozrządu. Stosuje niekonwencjonalne metody trenerskie, ale dzięki nowatorskim rozwiązaniom jej wychowankowie z Ośrodka Szkolenia Zadoluks świetnie radzą sobie na torze. Dopiero na widok mistrza wyścigów o Złoty Tłok, Zygzaka McQueena, miękną jej wahacze. Cruz bardzo chce mu pomóc wrócić do formy, ale doskonale wie, że konkurenci są szybcy jak nigdy, a przecież to prędkość decyduje o zwycięstwie. Prawda?

Jackson Sztorm jest arogancki, aerodynamiczny i ma tylko jeden cel: zwycięstwo. Jako czołowy zawodnik nowej fali niezachwianie wierzy we własne siły. Nie wzbudza sympatii, jednak nie wolno go lekceważyć, bo jego osiągi mogą zrewolucjonizować całą dyscyplinę. Jackson szkolił się na ultranowoczesnych symulatorach zaprogramowanych tak, by uczyć go precyzji, techniki i szybkości. Zwycięstwo ma praktycznie w kieszeni i doskonale o tym wie.

 Natalia Pewna to nowa ważna ekspertka w świecie wyścigów. Ponadprzeciętne zdolności analityczne rozwija dzięki wiedzy książkowej oraz prawdziwemu matematycznemu talentowi.

 Sterling to biznesmen prowadzący jeden z najlepszych ośrodków szkoleniowych dla wyścigówek w kraju. Mimo wytworności i bogactwa Sterling jest autem bezpretensjonalnym i wyluzowanym. Jednak biznes to biznes, a każda inwestycja musi przynieść zyski.

Magister Felga jest legendą toru samochodowego Błotoryja, a demolka innych aut to dla niej esencja motosportu. Jako były szkolny autobus przytłacza już samym rozmiarem, ale jeśli dołożyć do tego rury wydechowe wielkości fabrycznych kominów, ostry jak brzytwa znak „stop” i kolekcję tablic rejestracyjnych jej ofiar, nie ma się co dziwić, że przeciwnicy unikają Panny Felgi jak ognia.

„AUTA 3” - DODATKI

 „Auta 3”, inspirująca i przezabawna opowieść o potędze determinacji i wytrwałości zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 8 listopada! Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

WYDANIE BLU-RAY 3D™ i BLU-RAY™:

  • Krótkometrażówka Lou
  • Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
  • Czas na wyścig
  • Cruz Ramirez: żółta wyścigówka z potencjałem
  • Komentarz audio

WYDANIE DVD:

  • Krótkometrażówka Lou
  • Rajdowa autoszkoła Magister Felgi
  • Komentarz audio

Źródło: Info prasowe | Ilustracja główna: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.