• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jak już wiemy, Black Adam jednak nie zostanie antagonistą Shazama w pierwszym filmie z nim w roli głównej, co tym samym tymczasowo zamyka mającemu go zagrać gwiazdorowi Szybkich i wściekłych furtkę do DCEU. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że może on się jednak w tym uniwersum pojawić, tylko docierając inną drogą.

Według The Wrap Johnson miałby pojawić się w drugiej części Legionu samobójców. Oczywiście jako cel numer jeden tytułowej szalonej jednostki szybkiego reagowania, która to miałaby powstrzymać potencjalną "broń masowego rażenia" w osobie Black Adama.

 fot. materiały prasowe

Zobacz również: Tyrese nie zagra w Szybkich i wściekłych 9, jeżeli będzie tam Dwayne Johnson!

Póki co mimo wszystko powinno się traktować te wieści jako plotki, jednak kto wie, może to byłby sposób na stworzenie tym razem porządnego superłotra, w przeciwieństwie do tych, których zaserwowano nam w będącej artystyczną porażką pierwszej części? Sam film ma ruszyć z produkcją mniej więcej za rok, zaś za sterami stanąć ma reżyser Księgowego Gavin O'Connor.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.