• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Thor: Ragnarok odniósł w ogólnym rozrachunku ogromny sukces pod niemal każdym względem. Tyczy się to również występu Tessy Thompson jako dzielnej i przebojowej Walkirii. Teraz aktorka nie miałaby nic przeciwko, żeby wystąpić jako główna bohaterka adaptacji kultowej już serii SAGA, której to scenarzystą jest Brian K. Vaughan, a rysowniczką Fiona Staples.

Choć twórcy zdecydowanie obstają przy tym, że byłoby karkołomnie trudno o realizację takiej ekranizacji, niektórzy wciąż mają nadzieję. Jeden z fanów Tessy napisał na jej Twitterze, że bardzo chciałby, żeby doszło do takiego obrotu spraw. Odpowiedź na to była dosyć wymowna:

 

Cóż, można dostrzec pewne podobieństwo, prawda? A Tessa Thompson pokazała, że wie, jak się odgrywa ciekawe postacie zarówno na planie najnowszego filmu MCU, jak i w pierwszym sezonie Westworld, gdzie gra ważną drugoplanową rolę. To co, zaczynamy trzymać kciuki?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.