• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Cyborg zdecydowanie jest najbardziej tajemniczym członkiem filmowej inkarnacji Ligi Sprawiedliwości. W dużej mierze dlatego, że jego postać jest po prostu najmniej znana. Ray Fisher, odtwórca Vica Stone'a, wyjawił, że wie, kiedy się znowu pojawi i jakie ma oczekiwania po solowym występie w 2020 roku.

Praca nad projektem wre. Myślę, że Cyborg będzie bardziej kameralną historią. W tego typu uniwersach zawsze interesującym jest to, że kiedy dochodzi do katastrofy na skalę globalną, człowiek się zwykle zastanawia, gdzie jest reszta superherosów. Ważne jest więc moim zdaniem ukazanie, dlaczego nasi superbohaterowie muszę samodzielnie iść przed siebie w misjach solowych, zamiast ciągle trzymać się razem.

fot. materiały prasowe

Cóż, postać Cyborga zdecydowanie pozsotaje nieodkrytą kartą. Może być czarnym koniem - odpowiednikiem Wonder Woman w Batman v Superman - ale równie dobrze występ Fishera moze okazać się pustą ekspozycją zmechanizowanej istoty. 

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.