• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Garstka tych, którzy w sieci dywagowali o tym, jakoby skandal z Kevinem Spacey'm był zaplanowaną, kontrolowaną przez aktora akcją mającą na celu rozmycie niezbyt dobrych wyników ostatniego sezonu serialu House of Cards - może porzucić swoje spekulacje. Bowiem oprócz serialu Netflixa Kevin Spacey traci grunt pod nogami także w świecie filmu - Sony Pictures podjęło decyzję o zastąpieniu aktora Christopherem Plummerem w najnowszym filmie Ridelya Scotta -  Wszystkie pieniądze świata.

christopher plummerFot. Cinema Sojourns

Kevin Spacey został zwolniony z roli Franka Underwooda, a kontynuacja serialu House of Cards stoi pod znakiem zapytania. Netflix rezygnuje także z pracy nad filmem Gore, w którym miał zagrać Spacey będący jednocześnie producentem filmu (już w fazie post-produkcji). Zastąpienie aktora w mającym niedługo premierę filmie Wszytskie pieniądze świata wydaje się być jednym z gwoździ do zawodowej trumny aktora. 

Zobacz także: Nowy Frank Underwood? Fani House of Cards chcą Kevina Jamesa w nadchodzącym sezonie

Film oparty jest na historii porwania dziedzica imperium naftowego, Johna Paula Getty'ego III, i desperackich prób jego matki, by nakłonić dziadka chłopca (mowa o Johnie Paulu Getty'm Sr - wówczas najbogatszym człowieku na świecie) do zapłacenia okupu. Szesnastoletniego Getty'ego uprowadzono w 1973 roku i zażądano 17 mln dolarów od jego rodziny, która początkowo nie chciała zapłacić pięniedzy. Gdy porywacze przesłali list zawierający obcięte ucho chłopaka wraz z groźbami dostarczania innych części jego ciała, bliscy ostatecznie zapłacili okup, a Getty'ego znaleziono w południowych Włoszech. Osób odpowiedzialnych za uprowadzenie nie udało się odnaleźć. Getty III był ojcem aktora Balthazara Getty'ego (Zagubiona autostradaTwin Peaks, When We Rise).

W filmie pojawią się tacy aktorzy jak: Romain Duris, Charlie Plummer, Timothy Hutton. Scenariusz przygotował David Scarpa (Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia).

Wszystkie pieniądze świata zadebiutują w kinach 8 grudnia 2017 roku.

Źródło: YouTube, comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.