• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Evanna Lynch, znana szerokiej publiczności dzięki roli Luny Lovegood w czterech filmach sagi o Harrym Potterze, dostała główną rolę w filmie Indigo Valley. Jest to koprodukcja amerykańsko-brytyjsko-islandzka określana jako dramat indie. Film opiera się na któtkometrażówce autorstwa Jaclyn Bethany, która będzie nie tylko reżyserką Indigo Valley, ale także zagra w nim jedną z głównych ról. 

Zobacz także: Gwiazda Stranger Things w nowych Opowieściach z Narnii?!

Film opowiada o nowożeńcach wybierających się w podróż poślubną na Islandię (Evanna Lynch zagra młodą żonę). Dołącza do nich siostra świeżo upieczonej małżonki (Jaclyn Bethany), aktorka, która właśnie wróciła z terapii odwykowej. Indigo Valley będzie obrazem pełnym niebepieczeństwa, zazdrości i seksualnego napięcia, a to wszystko w plenerze pięknych, odosobnionych krajobrazów Islandii. Film powstaje pod szyldem Indigo Films, który promować ma historie, w których centrum są kobiety.

Źródło: commingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: The Fandom

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.