• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Film Taiki Waititiego tuż obok Strażników Galaktyki należy do zdecydowanie najzabawniejszych produkcji MCU. Nawet tragedie różnych postaci zazwyczaj przekuwane są w gagi, albo chciaż nimi zabarwiane. I tym razem mamy podobną okoliczność. 

Gwiazdor zakończonej właśnie trylogii Thora Chris Hemsworth zamieścił na swoim Twitterze bardzo ciekawy filmik, w którym w słodko-gorzki posób wspomina Mjolnira - superbroń zbudowaną przez krasnoludy z umierającej gwiazdy, która to została zniszczona w starciu w Hel. Oto In Memoriam!

 

Na szczęście w Avengers: Infinity War Thor pozyska Jarnbjorna (po norwesku "żelazny niedźwiedź"). Oręż także stworzony przez krasnoludzki ród, jednak materiał nie jest już tak perfekcyjny sam w sobie. Jednak wciąż - dzięki wielu narzuconym nań zaklęciom - jest to broń niezniszczalna, a później, dzięki krwi boa piorunów, będzie w stanie skruszyć każdy przedmiot. Mamy zresztą grafikę koncepcyjną, która przedstawia m.in. to cacko:

 fot. materiały prasowe

Uważacie, że Mjolnir powróci kiedyś do Thora w jakichś okolicznościach?

Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.