• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Do kolejnego wielkiego hitu, który tym razem poszerzy MCU o przedstawienie egzotycznej Wakandy, zostało raptem kilka miesięcy. Kampania marketingowa już od pewnego czasu trwa, teraz dostaliśmy kolejne materiały. 4 nowe plakaty, przedstawiające istotne dla postacie dla fabuły widowiska. Dwójka złoczyńców, czyli Michael B. Jordan jako Erik Killmonger, Daniel Kaluuya w roli W'Kabi, oraz dwie postacie, które mają wspierać superherosa: Winston Drake wcielający się w M'Baku, a także powracający po epizodzie w Kapitanie Ameryka: Wojnie bohaterów Everett K. Ross, którego gra Martin Freeman.

A oto plakaty:

 fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Czarna Pantera ma być czymś zupełnie nowym w uniwersum Marvela, jak zresztą widać po materiałach promocyjnych. Miejmy nadzieję, że Freeman otrzyma więcej minut gry niż ostatnio!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.