Advertisement

Liga Sprawiedliwości – są pierwsze recenzje!

Do premiery został jeszcze tydzień, ale już zaczynają pojawiać się pierwsze opinie krytyków, co do najnowszego filmu z uniwersum DCEU! Czy Superman wreszcie został przedstawiony, jak należy? Czy Ben Affleck jest jednym z najlepszych Batmanów? I jak w tym wszystkim wypada reszta ekipy? Przekonajcie się w poniższym tekście. 

Odpowiedź DCEU na Avengers przyszła dość szybko. Liga Sprawiedliwości wypełniona jest postaciami, które zapisały się złotymi głoskami na kartach komiksów i popkultury. Pytanie tylko jak to wszystko się udało, ponieważ było wiele niewiadomych i problemów po drodze. Według opinii zamieszczanych na portlach społecznościowych możemy wywnioskować, że całkiem nieźle. Ci, którzy mieli okazję obejrzeć film jako pierwsi, wypowiadają się dość pozytywnie o ogólnym odbiorze tego, co zobaczyli. Niektórzy zwracają uwagę na słabe efekty specjalne, nijakiego złoczyńcę, czy problemy scenariuszowe. Podkreślają jednak, że pomijając te rzeczy Liga Sprawiedliwości dostarcza wiele radości. Większość osób zwraca również uwagę na chemię pomiędzy bohaterami oraz to, że aktorzy naprawdę świetnie sprawdzają się w swoich rolach. To na pewno nie będzie wybitny film, ale możemy spodziewać się pewnego skoku jakości względem Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

 


 

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowa zajawka zwiastuje nadejście Supermana!

Opis dystrybutora filmu: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.  

Polska premiera filmu już 17 listopada!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia oraz pełnego tekstu: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?