Chajzer, Warsaw Shore i kto jeszcze? Celebryci chwalą się angażem w Kobietach mafii

Od drugiej połowy października trwają zdjęcia do Kobiet mafii. W mediach społecznościowych znane osoby ze świata showbiznesu oraz wszelkiego rodzaju celebryci chwalą się swoim udziałem w produkcji.

Ostatnie lata w polskim kinie to czas dominacji filmów Patryka Vegi w rodzimym Box Office.  Reżyser Pitbulli i Botoksu lubi angażować do swoich produkcji wszelkiej maści naturszczyków oraz osoby popularne, a ci chętnie wykorzystują okazję, by pokazać się przed wielomilionową publicznością, chociażby w epizodycznej roli. Na ekranie mogliśmy oglądać już występy Agnieszki Rylik (Pitbull. Niebezpieczne kobiety), Krzysztofa Gojdzia (Botoks) i Krzysztofa Kononowicza (Ciacho). Udział w Kobietach mafii anonsują zaś znane osoby z polskiego świata telewizji, muzyki i sportu: zawodnik MMA Karol Bedorf, dziennikarz Filip Chajzer, prezenter pogody Jarosław Kret, wokalistka Katarzyna Cerekwicka, raper Sobota (jego debiut aktorski w Totemie już 24 listopada), ale i takie egzotyczne persony jak Alan Kwieciński, uczestnik kontrowersyjnego reality-show Warsaw Shore czy muzyk disco polo Zibo.

Zobacz również: Powstanie Wilk z Mordoru? Korpoświat na celowniku patryka Vegi

 

„Kobiety Mafii” reż Patryk Vega . Jako zawodnik MMA spróbuję swoich sił w nowej produkcji filmowej Patryka Vegi. W kinach film będzie na początku 2018 roku. KSW

Opublikowany przez Karol Bedorf na 27 października 2017

 

W filmie „Kobiety mafii” nie gram ani kobiety ani mafii, ale mimo wszystko robię co mogę ???

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)


 

?#plan #takietam #jestęaktorko #kobietymafii #kasiacerekwicka

Post udostępniony przez Kasia Cerekwicka (@kasia_cere)
Alan Warsaw Shore Kobiety Mafii patryk Vega

Kobiety mafii mają być kolejnym obrazem polskiego środowiska gangsterskiego, ale tym razem opowiedzianym z perspektywy kobiet. Patryk Vega twierdzi, że scenariusz powstał przy współudziale jednego z gangsterów z Grupy Mokotowskiej oraz żon, córek i kochanek rodzimych mafiosów.

W filmie zobaczymy: Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Julię Wieniawe, Bogusława Lindę, Piotra Stramowskiego, Sebastiana Fabijańskiego, Tomasza Oświecińskiego, Janusza Chabiora.

Premiera filmu 23 lutego 2018 roku.

Źródło: facebook.com; instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?