The Crow Reborn – Jason Momoa i Corin Hardy gotowi do działania!

Trzeba przyznać, że mało kto spodziewał się takiego zwrotu akcji. Jeszcze nie tak dawno reboot Kruka z 1994 roku tkwił w martwym punkcie, co rusz po drodze dając materiały różnym serwisom w kwestiach angaży kolejnych osób do roli Erica Dravena (m.in. Luke Evans i Bradley Cooper). Po latach tkwienia w produkcyjnym czyśćcu wiemy, że powoli rusza produkcja tego widowiska.

A znać o tym dał sam Jason Momoa. Aquaman ze zbliżającej się do kin Ligi Sprawiedliwości nie omieszkał zamieścić na swoim Instagramie koncepcyjnego rysunku swojego wizerunku tytułowej postaci oraz zdjęcia z reżyserem Corinem Hardym.

 

I’ve been waiting for sooooo long. @corinhardy let’s do this brother aloha j

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

 

Two-headed monster. Craawwk.

Post udostępniony przez Corin Hardy (@corinhardy)


Wieści o Momoy w obsadzie dochodziły już w sierpniu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz wszystko powolutku zaczyna wychodzić na wierzch, możemy zatem w najbliższym czasie spodziewać się kolejnych doniesień.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?