• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nowy film Marvela przekracza kolejne granice. Po przekroczeniu 500 milionów dolarów przyszedł czas na następny krok: zwycięstwo na własnym podwórku. 

Wedle najnowszych danych, Thor: Ragnarok zarobił niemal 219 milionów dolarów w samym USA i 489 milionów na świecie. Razem daje to ponad 650 milionów dolarów zysków w zaledwie 3 tygodnie.

Dla porównania, pierwszy Thor zarobił 181 milionów u siebie, z kolei w reszcie świata - 286.2 milionów, czyli razem około 449 milionów dolarów. Sequel, Mroczny świat, dość znacząco podniósł poprzeczkę, zarabiając kolejno 206 i 438.2 milionów dolarów, z porywającą sumą 644.5 miliona.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Thor: Ragnarok przekroczył 500 milionów zysków na świecie!

Jak widać, produkcji Waititiego wystarczyło kilka tygodni, by przebić swoich poprzedników. Od dawna nie ma wątpliwości, że produkcja odniosła oszałamiający sukces na każdym istotnym polu. Pozostaje pytanie, do jakich rozmiarów ten sukces się rozrośnie.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.