• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

To aktorka-legenda. Grała bardzo różne role, od rozlicznych występów jako królowa aż po matkę Jasona Stathama w ósmej odsłonie Szybkich i wściekłych. Teraz w ramach wyzwania chciałaby się wcielić w... Donalda Trumpa!

Tak jest, to dokładnie jej słowa, wypowiedziane w trakcie jednego z wywiadów.

Granie Trumpa byłoby niezwykle zabawne. Nawet nie muszę zbyt mocno zmieniać fryzury! Co za fascynująca i niepospolita osobowość. Powiedziałabym, że to dowód na to, że nigdy nie wymyślimy ciekawszych scenariuszy od tych, które pisze nam życie. Wspaniała wariacja szekspirowskiej postaci. Kto wie, mógłby mieć swój upadek rodem z dzieł Szekspira. Byłby nadzwyczajną postacią do zagrania.

fot. materiały prasowe

Jeszcze przed swoją prezydenturą, Donald Trump był parodiowany przez wiele gwiazd, m.in. Jimmy'ego Fallona, Johny'ego Deppa czy Aleca Baldwina. Uważacie, że ta wybitna aktorka dałaby również radę?

Źródło: vanityfair.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.