• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Premiera Ligi Sprawiedliwości już w piątek! Wybrani dziennikarze oraz fani mieli już możliwość uczestniczenia w pierwszych pokazach przedpremierowych filmu zagranicą. Wielu z nich postanowiło podzielić się ze światem niespodziankami, które zobaczyli podczas seansu. Dalsza treść newsa zawiera poważne spoilery!


Jak się okazuje po filmie zobaczymy aż dwie sceny po napisach! Dowiedzieliśmy się, że w jednej z nich pojawi się Deathstroke, który spotka się z samym Lexem Luthorem, którego według relacji fanów odbije z Azylu Arkham. W tej scenie antybohater grany przez Joe'a Manganiello zdejmie maskę odsłaniając swoją twarz. Zdjęcie tego momentu wyciekło już do sieci i możecie je zobaczyć pod TYM linkiem.

Kolejna (bądź pierwsza) scena przedstawi wyścig pomiędzy Flashem, a Supermanem o humorystycznym wydźwięku.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - są pierwsze recenzje!

Opis dystrybutora filmu: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera filmu już 17 listopada!

Źródło: Comic Book Movie / Ilustracja główna: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.