the old guard background Advertisement

Najlepszy przedpremierowo w Cinema City!

Czy przeciwności losu były kiedykolwiek przeszkodą do osiągnięcia celu? Nie dla Jerzego Górskiego, który pokazał całemu światu, iż słabości mogą stać się największą siłą, co udowodnił wygrywając bieg oraz ustanawiając nowy rekord w triathlonowych mistrzostwach świata. Nowy film reżysera Bogów Łukasza Palkowskiego uhonorowany Nagrodą Publiczności na 42 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, oparty na biografii Górskiego zachwyci oraz dostarczy widzom wiele wzruszeń. Premiera filmu 17 listopada, jednak Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe już w weekendy 4-5 listopada. Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=AX59MXzOfnM

Najlepszy  to historia Polaka, który zachwycił świat, a który w ojczystym kraju do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, opowieść inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Nad reżyserią filmu czuwał Łukasz Palkowski, a za scenariusz odpowiadają Agatha Dominik oraz Maciej Karpiński. W postać głównego bohatera wcielił się Jakub Gierszał, który zagrał u boku takich znakomitości jak: Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka oraz Kamila Kamińska.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Robert Pałka

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?