• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kilka dni temu odbyła się w USA anglojęzyczna premiera filmu Pokemon the Movie: I Choose You. Dzięki nagraniu jednego z widzów dowiadujemy się, że po raz pierwszy w historii marki Pokemon jej najbardziej znany pupil - Pikachu przemówił ludzkim głosem! W tym momencie widownia nie ukrywała swojego zdziwienia i lekkiej irytacji. No może nie lekkiej bo w tłumie słychać o wiele gorsze słowa od "No niee...". Zobaczcie sami! 

"To dlatego...  dlatego, że zawsze chcę być z tobą" – powiedział Pikachu do Asha. Według niektórych powyższa scena jest już uważana za świętokradztwo, według innych to niesamowicie wzruszający i sentymentalny moment. Wielu fanów twierdzi jednak, że słowa wypowiedziane przez elektryczną mysz były tylko i wyłącznie złudzeniem rannego bohatera.

Premiera filmu w Polsce nie została zaplanowana.

Źródło: ScreenRant, YouTube | Ilustracja główna: Pokemon Company

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.