• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Ostatnio coraz częściej widzimy na wielkich ekranach filmy stworzone na podstawach gier wideo. Do ich grona dołączy niebawem nowa produkcja o kultowym hydrauliku z pegasusa! I chociaż Super Mario zaliczył już swój średnio oceniany debiut kinowy w wersji aktorskiej w 1993 roku to tym razem szykuje się nam coś całkowicie innego! 

Dowiedzieliśmy się, że Nintendo jest w trakcie realizowania umowy, na mocy której studio Illumination Entertainment zrealizuje serię filmów animowanych o Super Mario! Twórcy takich hitów ja: Sekretne życie zwierzaków domowych, Sing czy Minionki rozrabiają są dla japońskiego dewelopera gwarancją sukcesu po tym jak wyniki finansowe udowodniły, że Minionki są najbardziej dochodową serią animowaną wszech czasów

Podobny obrazFot. Nintendo

Nintendo nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie jednak o rozmowach na temat produkcji filmów na podstawie swoich gier mówiło już od jakiegoś czasu. Według The Wall Street Journal umowa z Illumination jest już bliska finalizacji. 

Źródło: Comic Book Movie | Ilustracja główna: Nintendo

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.