Super Mario trafi do kin! Animację stworzą twórcy Minionków?

Ostatnio coraz częściej widzimy na wielkich ekranach filmy stworzone na podstawach gier wideo. Do ich grona dołączy niebawem nowa produkcja o kultowym hydrauliku z pegasusa! I chociaż Super Mario zaliczył już swój średnio oceniany debiut kinowy w wersji aktorskiej w 1993 roku to tym razem szykuje się nam coś całkowicie innego! 

Dowiedzieliśmy się, że Nintendo jest w trakcie realizowania umowy, na mocy której studio Illumination Entertainment zrealizuje serię filmów animowanych o Super Mario! Twórcy takich hitów ja: Sekretne życie zwierzaków domowych, Sing czy Minionki rozrabiają są dla japońskiego dewelopera gwarancją sukcesu po tym jak wyniki finansowe udowodniły, że Minionki są najbardziej dochodową serią animowaną wszech czasów

Podobny obraz

Nintendo nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie jednak o rozmowach na temat produkcji filmów na podstawie swoich gier mówiło już od jakiegoś czasu. Według The Wall Street Journal umowa z Illumination jest już bliska finalizacji. 

Źródło: Comic Book Movie | Ilustracja główna: Nintendo

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?