• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przed Wami zwiastun najgorszego (a może najlepszego?) filmu o superbohaterach w historii! Oto The Terrific Ten, w którym wystąpili: Ben Affleck, Matt Damon, Jennifer Aniston, Zach Galifianakis, Jason Bateman, Will Arnett, Cousin Sal, Jon Hamm, Shaq, Ty Burrell, Billy Crudup, Jake Tapper i Wanda Sykes. Reżyserią tego wielkiego widowiska zajął się sam J.J. Abrams. Za scenariusz odpowiada Jimmy Kimmel, który wymyślił tę porywającą historię w dzieciństwie. Film rozpoczyna się w minucie 2:50. 

Oczywiście powyższy materiał to tylko skecz, który zrealizowany został z niewątpliwym rozmachem (przynajmniej jeśli chodzi o obsadę). Materiał nakręcony został na potrzeby programu Jimmy Kimmel Live, którego gościem był Ben Affleck promujący nadchodzącą Ligę Sprawiedliwości.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - są pierwsze recenzje!

Znalezione obrazy dla zapytania The Terrific Ten

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Kadr z programu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.