Gwiazdorska obsada i J.J. Abrams stworzyli najgorszy film o superbohaterach!

Przed Wami zwiastun najgorszego (a może najlepszego?) filmu o superbohaterach w historii! Oto The Terrific Ten, w którym wystąpili: Ben Affleck, Matt Damon, Jennifer Aniston, Zach Galifianakis, Jason Bateman, Will Arnett, Cousin Sal, Jon Hamm, Shaq, Ty Burrell, Billy Crudup, Jake Tapper i Wanda Sykes. Reżyserią tego wielkiego widowiska zajął się sam J.J. Abrams. Za scenariusz odpowiada Jimmy Kimmel, który wymyślił tę porywającą historię w dzieciństwie. Film rozpoczyna się w minucie 2:50. 

https://www.youtube.com/watch?v=t8Jq6NqCQ1o

Oczywiście powyższy materiał to tylko skecz, który zrealizowany został z niewątpliwym rozmachem (przynajmniej jeśli chodzi o obsadę). Materiał nakręcony został na potrzeby programu Jimmy Kimmel Live, którego gościem był Ben Affleck promujący nadchodzącą Ligę Sprawiedliwości.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – są pierwsze recenzje!

Znalezione obrazy dla zapytania The Terrific Ten

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Kadr z programu

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?