• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie wiecie co oglądać dzisiejszego wieczoru? Zobaczcie nasze propozycje. Może kogoś z was przekona do siebie trzecia cześć TAXI lub odwiedzi dziewczyna z sąsiedztwa? Zobaczcie także, co polecamy z oferty serwisu Netflix. 

TAXI 3 (2003)

21:00 TV PULS

 Komedia sensacyjna, Francja, 84 min

Reżyseria: Gérard Krawczyk

Obsada: Sami Naceri, Frédéric Diefenthal, Marion Cotillard

Opis dystrybutora: Taksówka Daniela umożliwia błyskawiczne przewożenie pasażerów. Korzysta z tego przyjaciel taksówkarza, pracujący w policji Émilien. Pojazd jest niezastąpiony podczas ścigania przestępców.


Dziewczyna z sąsiedztwa (2004)

21:35 TV PULS

Komedia, USA, 108 min

Reżyseria: Luke Greenfield

Obsada: Emile Hirsch, Elisha Cuthbert, Timothy Olyphant

Opis dystrybutora: Nowa sąsiadka maturzysty Matthew Kidmana od pierwszej chwili staje się obiektem jego adoracji. Choć okazuje się, że była ona do niedawna gwiazdą filmów porno, Matthew nie chce rezygnować ze związku.


Och, Karol 2 (2011)

23:30 TVN 

Komedia, Polska, 103 min

Reżyseria: Piotr Wereśniak

Obsada: Piotr Adamczyk, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha

Opis dystrybutora: Przystojny Karol jest człowiekiem sukcesu - ma świetną posadę i atrakcyjną narzeczoną. Mimo zalet Marysi nie potrafi dotrzymać jej wierności. Gdy kobieta odkrywa zdradę, obmyśla perfidną zemstę.


Monstrum (2014)

21:00 TV 4

Horror, USA, 86 min

Reżyseria: Brett Simmons

Obsada: Joey Lauren Adams, Jeremy Sumpter, Parker Young

Opis dystrybutora: Podczas wycieczki na łono natury grupa przyjaciół trafia na terytorium krwiożerczego potwora. W trakcie ucieczki piątka ocalałych dociera do położonej w lesie chaty. Miejsce okazuje się pułapką.


Minionki (2015)

NETFLIX

Animacja, USA, 91 min

Reżyseria: Pierre Coffin, Kyle Balda

Obsada: Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton

Opis dystrybutora: Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill, pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.