• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Na oficjalnym Twitterze  pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające obsadę kolejnego filmu z uniwersum Harry'ego Pottera. Oprócz bohaterów znanych z Fantastycznych Zwierząt i jak je znaleźć na fotografii zobaczyć możemy Johnny'ego Deppa w nowej charakteryzacji oraz... młodego Albusa Dumbledore'a, w którego wcielił się Jude Law! Dowiedzieliśmy się również jak będzie brzmiał oficjalny tytuł filmu: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald.

Druga część rozpocznie się w roku 1927, kilka miesięcy po schwytaniu niebezpiecznego Gellerta Grindelwalda. Jak obiecywał, udało mu się jednak uciec i teraz werbuje kolejnych popleczników. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest jego niegdysiejszy przyjaciel, Albus Dumbledore. Ten jednak będzie potrzebował pomocy samego Newta Scamandera. Newt wraz z Tiną, Queenie oraz Jacobem wyruszą na kolejną misję, która zweryfikuje ich lojalność w obliczu nowego zagrożenia w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów. 

Reżyserem filmu ponownie jest David Yates, a wystąpią w nim Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Johnny Depp, Ezra Miller, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, David Sakurai, oraz Claudia Kim. Premiera Fantastycznych zwierząt 2 zaplanowana jest na 16 listopada 2018 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldFot. Warner Bros

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.