• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kino Atlantic zaprasza na pokaz filmu Cicha Noc z m.in. Dawidem Ogrodnikiem i Arkadiuszem Jakubikiem w rolach głównych. Projekcja filmu odbędzie się 17 listopada (piątek) o godzinie 18:15, co jest równoznaczne z aż tygodniowym wyprzedzeniem oficjalnej premiery w Polsce. Po filmie zaplanowana została dodatkowo rozmowa z twórcami produkcji. Swój udział zapowiedzieli reżyser filmu Piotr Domalewski i aktorka Maria Dębska. Zakupu oraz rezerwacji biletów na seans można dokonywać za pośrednictwem strony http://kinoatlantic.pl.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Cicha Noc w kinach od 24 listopada.

Źródło: Kino Atlantic, ilustracja wprowadzenia: Forum Film Poland

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.