• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

 

Co możemy powiedzieć? Tak jest, kolejny aktor najwyższego formatu zostaje postawiony przed zarzutami molestowania seksualnego. Tym razem chodzi o Johna Rambo, Rocky'ego, a całkiem niedawno Stakara Ogorda z sequela Strażników Galaktyki

Policyjny raport, który przedstawiła gazeta Daily Mail, oskarża Stallone'a oraz zmarłego już ochroniarza gwiazdy Michaela De Lucę, o napaść seksualną na 16-letnią dziewczynę w okresie kręcenia filmu Ponad szczytem, w lipcu 1986 roku. Oto przybliżony opis owej napaści, więc wrażliwszych czytelników lojalnie ostrzegamy:

Domniemana ofiara utrzymuje, że była wtedy w tym samym hotelu, co Stallone i Luca, gdy została zaproszona przez tego pierwszego. 40-letni aktor miał wtedy odbywać z dziewczyną stosunek, podczas gdy De Luca czekał w toalecie. Problemy rozpoczęły się, gdy wedle zawartych doniesień Stallone "zaprosił" swojego ochroniarza, zmuszając dziewczynę do seksu oralnego z obydwoma, a potem grożąc, że "rozwali jej głowę", jeśli doniesie o incydencie władzom. Ostatecznie dziewczyna poszła wtedy na komisariat, jednak była zbyt "upokorzona i zawstydzona", by wnieść oskarżenie.

 fot. materiały prasowe

Zobacz również: Kolejny gwiazdor pod lupą! John Travolta oskarżony o molestowanie!

Tym razem jednak gwiazdor o dziwo nie przyznał się w odpowiedzi do gejostwa. W zamian odpowiedzi udzielił jego rzecznik na łamach The Wrap:

To oburzająca, absolutnie fałszywa historia. Nikt, wliczając pana Stallone'a, nie był świadom tej historii aż do jej dzisiejszego opublikowania. Pan Stallone nigdy nie kontaktował się z nikim w tej sprawie.

Wedle raportu, emerytowany dziś detektyw John Samolovitch wezwał specjalną jednostkę, która miała potwierdzić napaść seksualną. Dosyć ciekawe jest jednak, że po tak długim czasie jakiekolwiek doniesienia w tej sprawie ujrzały światło dzienne dopiero teraz...

 Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  LOL z redaktora · 5 miesięcy temu
  A dlaczego miałby przyznać się do bycia gejem? Według tych doniesień Stallone nie zmuszał do seksu oralnego ochroniarza tylko chciał, żeby jego ochroniarz miał jakiś bonus z tego czekania, jak on bzyka dziewczynę. No i w końcu udowadniali to TLI w piosence 3-Way cyt: "It’s not gay when it’s in a three-way - With a honey in the middle"
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  nobib · 5 miesięcy temu
  Ciekawe czy i Sly zostanie skazany bez dowodów.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.