• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Według The Hollywood Reportera, Netflix chce zrealizować komedię Josha Gada (Piękna i Bestia, Morderstwo w Orient Expressie) zatytułowaną Super-Normal, w której ma wystąpić także Daisy Ridley (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Morderstwo w Orient Expressie) i Luke Evans (Szybcy i wściekli 6, Piękna i Bestia). Skrypt do filmu przygotowali Aaron i Jordan Kendall (Vaiana: Skarb oceanu), a wyprodukują go Dan Lin i Jonathan Eirich.  

Super-Normal jest określany jako "projekt skoncentrowany na postaciach i będący wariacją gatunku uwielbianego przez Hollywood i resztę świata".

Daisy Ridley, poza rolą w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi, będzie można zobaczyć także w Chaos Walking, a Luke Evans zagra amerykańskiego psychologa William Moulton Marston - twórcę postaci Wonder Woman - w produkcji Professor Marston and the Wonder Women.

 josh gad daisy ridley and luke evansFot. Getty Images

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.