• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ten weekend podczas pokazów przedpremierowych w wielu kinach w Polsce będzie można obejrzeć najnowszą animację Pixara, którą my zachwycamy się pod TYM linkiem. Studio podkręca więc atmosferę związaną nie tylko z tym, ale również z następnymi filmami, które chce nam zaoferować. Właśnie na ich twitterze pojawiła się zapowiedź trailera drugiej części Iniemamocnych. Trailera, który nadejdzie już jutro. Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą zapowiedź.

Zobacz również: Zygzak McQueen powraca do gry! Auta 3 już na DVD i Blu-ray!

Oprócz niej dowiedzieliśmy się kilka ciekawych rzeczy na temat głosów, jakie usłyszymy w kolejnej części filmu. Te z oryginału, należące min. Samuela L. Jacksona czy Craig T. Nelsona powrócą, ale nie zabraknie także nowych twarzy. Nieznane jeszcze bliżej role w filmie odegrają bowiem gwiazda tegorocznego Uciekaj Catherine Keener oraz znany z Breaking Bad Better Call Saul Bob Odenkirk. Nie wiemy jeszcze czy ich role ujawni wspomniany wyżej trailer, ale do odkrycia prawdy na ten temat zostało nam naprawdę niewiele czasu.

Iniemamocni 2 są kolejnym po Coco filmem w planach wydawniczych Pixara, a ich premiera ma się odbyć 18 czerwca przyszłego roku.

źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.