• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kilka dni temu informowaliśmy, że w związku z oskarżeniami dotyczącymi Harveya Weinsteina i wpisaniem go na czarną listę Hollywoodu, nowy projekt Quentina Tarantino był obiektem zmagań wielu firm chcących go przygarnąć pod swoje skrzydla, sfinansować i zająć się dystrybucją. Suma, którą twórca Pulp Fiction potrzebował na swoje dziewiąte dzieło była całkiem spora, bo wynosiła około 100 milionów, co równa się budżetowi Django. W plebiscycie na odpowiednie dla swojego dziecka studio, jury w składzie Quentin Tarantino wybrało studio Sony Pictures, które pokonało w finale Paramount oraz Warner Bros. Nie bedzie to jednak pierwszy raz, kiedy Quentin współpracuje z Sony, gdyż współfinansowało ono również Django, które póki co jest nabardziej dochodowym filmem reżysera. Jednym z producentów będzie David Heyman, który ma na swoim koncie między innymi serię o Harrym Potterze. 

Fot. Jerod Harris/Getty Images

Początkowo mówiło się, że film numer 9 przedstawi historię zamordowania ciężarnej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Okazuje się jednak, że jak na Tarantino przystało, jego niezatytułowane dzieło będzie tak bardzo skupione na tej sprawie, jak Bękarty Wojny na życiorysie Adolfa Hitlera. Film zatem ma nam przedstawić Los Angeles lat 60. i 70., a najwięcej podobieństw ma dzielić z genialnym Pulp Fiction. Mamy się spodziewać dwóch głównych ról męskich, w których Tarantino wypatruje Leonarda DiCaprio, Toma Cruise'a oraz Brada Pitta. Niewykluczone, ze w filmie pojawią się również Margot Robbie oraz Samuel L. Jackson. Zdjecia do dziewiątego filmu Quentina mają ruszyć w przyszłym roku, a premiera zaplanowana jest na 2019 rok. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Franziska Krug/Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.