• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po tym, jak ogłoszono, że Kevin Spacey zostanie zastąpiony przez Christophera Plummera (aktor zatem wcieli się w rolę J. Paula Getty'ego) w nadchodzącym wielkimi krokami filmie wytwórni Sony Pictures pt. Wszystkie pieniądze świata, którego reżyserią zajął się utalentowany Ridley Scott, wspominany gigant zdecydował się udostępnić najnowsze plakaty promujące jego dzieło. Grafiki znajdziecie poniżej. Polska premiera filmu odbędzie się 5 stycznia.

all the money in the world dom atm 1sht fnl ear 24184 rgb1Fot. Sony Pictures

all the money in the world dom atm 1sht fnl pap 261 rgbFot. Sony Pictures

Zobacz również: A Wrinkle in Time - zobacz najnowszy plakat filmu!

Opis dystrybutora (kino): Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania…

Wyreżyserowany przez Ridley'a Scotta (Gladiator) na podstawie scenariusza Davida Scarpa dramat, oparty został na książce spod pióra Johna Pearsona.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Sony Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.