• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Uwaga: spot może delikatnie zdradzać pewne kwestie fabularne związane z filmem Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

W dzisiejszych czasach filmowcy uwielbiają zdradzać widzom fragmenty swoich dzieł w materiałach promocyjnych - zwłaszcza jeśli mówimy o wysokobudżetowych produkcjach. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że im bliżej premiery tego filmu, tym więcej czeka nas filmików i informacji, które mniej lub bardziej zdradzać będą przebieg tego wielkiego widowiska. 

Poniżej prezentujemy spot, w którym w telegraficznym skrócie widzimy, jak Finn (John Boyega) po obudzeniu się (prawdopodobnie świeżo po uleczeniu jego ran odniesionych w poprzedniej części) rusza na pomoc Rey, która - jak już możemy to wywnioskować po poprzednich materiałach - jest w kłopotach. W międzyczasie jednak ma pełne ręce roboty, wspierając Poe Damerona i ruch oporu, a także stając do walki z Kapitan Phasmą.

 

 Wychodzi na to, że Finn otrzyma podobną (jeśli nie większą) rolę do odegrania, co w Przebudzeniu Mocy. Jak Wam się podoba taka perspektywa? Lubicie tę postać?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.